SAXBO 2013 - 04.05. Polesí |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HDR (81)
3.5 km 5 K |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1
Hockeborn Anne
SSV Planeta Radebeul 16:56 0:00 |
2
Lamačová Barbora
BOR OK Jiskra Nový Bor BOR0750 17:17 0:21 |
3
Kubecová Magdalena
STB TJ Stadion Nový Bo STB0550 19:33 2:37 |
4
Šašek Martin
SOB SOB Sobsa Praha SOB 19:57 3:01 |
5
Pecková Tereza
EKP VŠTJ Ekonom Praha
EKP0551
20:12 3:16 |
6
Dolejší Jan
STB TJ Stadion Nový Bo STB0601 20:48 3:52 |
7
Vaner Filip
CHA OK Chrastava
CHA0602
21:08 4:12 |
8
Drahoňovský Tomáš
TUR OOB TJ Turnov
TUR0701
21:32 4:36 |
9
Přibíková Agáta
PGP SK Praga
PGP0651
21:51 4:55 |
10
Pavlova Lenka
TJN OOB TJ Tatran Jabl TJN0850 22:19 5:23 |
11
Mašková Lucie
STB TJ Stadion Nový Bo STB0751 22:53 5:57 |
12
Matyášová Kristýna
CHA OK Chrastava CHA 22:59 6:03 |
13
Surga David
Ner nereg 23:40 6:44 |
14
Vařeková Anna
TUV SOK TJ Turnov
TUV0651
23:45 6:49 |
15
Klustová Tereza
CHA OK Chrastava
CHA0751
23:59 7:03 |
16
Přinda Jan
VLI Slavia Liberec ori VLI0803 24:27 7:31 |
17
Riby Philip
LTP OOB TJ Lokomotiva
LTP0702
24:28 7:32 |
18
Rázková Helena
VLI Slavia Liberec ori VLI0651 24:30 7:34 |
19
Schlittermann Clara
ESV Lok Bln-Schöneweid 25:20 8:24 |
20
Danková Alice
CHA OK Chrastava
CHA0650
25:25 8:29 |
21
Dušková Adéla
Ner nereg 25:53 8:57 |
22
Fritzsche Mathilda
SV Lengefeld 25:59 9:03 |
23
Jíra Filip
ROZ OK Roztoky
ROZ0500
26:36 9:40 |
24
Svatošová Barča LLI TJ Loko Liberec LLI 27:09 10:13 |
25
Hejnová Barbora
VSP USK Praha
VSP0851
27:33 10:37 |
26
Šašek Jakub
LTP OOB TJ Lokomotiva
LTP0801
27:49 10:53 |
27
Partl Jakub
CHA OK Chrastava
CHA0503
28:23 11:27 |
28
Kándl Matěj
DCE KOB Dobřichovice
DCE0500
28:26 11:30 |
29
Šírlová Zdeňka
CHA OK Chrastava
CHA0654
29:07 12:11 |
30
Straková Denisa
SLA SKOB Slaný
SLA0750
29:17 12:21 |
31
Pospíšil Jan
CHA OK Chrastava
CHA0601
29:29 12:33 |
32
Lusk Zdeněk
CHA OK Chrastava
CHA0600
29:55 12:59 |
33
Šaśek Adam
SOBSA Praha 30:07 13:11 |
34
Ehlerová Anna
VSP USK Praha
VSP0854
31:13 14:17 |
35
Ender Timon
OK Leipzig 31:24 14:28 |
36
Vřešťál Antonín
TUR OOB TJ Turnov
TUR0604
32:20 15:24 |
37
Rafaj Mikuláš
EKP VŠTJ Ekonom Praha 32:21 15:25 |
38
Zakouřilová Klára
VSP USK Praha
VSP0850
33:46 16:50 |
39
Hora David
Ner nereg 34:51 17:55 |
40
Bradáč Vašek
LLI TJ Loko Liberec
LLI0600
35:11 18:15 |
41
Blažková Petra
Ner nereg Ner 35:32 18:36 |
42
Povolná Štěpánka
LLI TJ Loko Liberec 35:40 18:44 |
43
Vřešťál František
TUR OOB TJ Turnov
TUR0906
36:03 19:07 |
44
Göttlich Vít
BOR OK Jiskra Nový Bor BOR0800 36:25 19:29 |
45
Kučera Radek
CHA OK Chrastava
CHA0700
37:10 20:14 |
46
Zappová Elisabeth
TJN OOB TJ Tatran Jabl TJN 37:37 20:41 |
47
Štveráková Zuzana
CHA OK Chrastava
CHA0750
38:36 21:40 |
48
Blažková Karolína
Ner nereg Ner 39:26 22:30 |
49
Hroněk Štěpán
VSP USK Praha
VSP0700
39:31 22:35 |
50
Řehoř Hynek
TJN OOB TJ Tatran Jabl TJN0700 39:55 22:59 |
51
Jeřábková Tereza
CHA OK Chrastava 40:14 23:18 |
52
Ullrichová Tereza
BOR OK Jiskra Nový Bor 40:48 23:52 |
53
Sínková Elena
DOK OK Doksy DOK 40:49 23:53 |
54
Pokorná Linda
PGP SK Praga
PGP0350
41:40 24:44 |
55
Smolová Pavla
CHA OK Chrastava
CHA0652
42:00 25:04 |
56
Mach Jakub
TJN OOB TJ Tatran Jabl TJN0048 42:51 25:55 |
57
Vávrová Terezie
Ner nereg 43:01 26:05 |
58
Týfa Daniel
CHA OK Chrastava 43:36 26:40 |
59
Menzel Max
Läuferbund Schwarzenbe 43:49 26:53 |
60
Ornstová Lucie
DKP Oddíl OB Kotlářka
DKP1150
43:50 26:54 |
61
Hojmanová Anna
LPM OK Lokomotiva Plze 45:02 28:06 |
62
Houdová Veronika
CHA OK Chrastava
CHA0552
45:39 28:43 |
63
Folprechtová Julie
VSP USK Praha
VSP0653
47:06 30:10 |
64
Houda Lukáš
CHA OK Chrastava CHA 47:13 30:17 |
65
Hora Jan
Ner nereg 50:57 34:01 |
66
Neumann Rasmus
SV Lengefeld 54:34 37:38 |
67
Šťastná Soňa
CHA OK Chrastava
CHA0550
58:00 41:04 |
68
Kučera Jakub
VSP USK Praha
VSP0900
63:10 46:14 |
68
Kučerová Kateřina
VSP USK Praha
VSP0950
63:10 46:14 |
70
Forst Albert
MFP VŠSK MFF UK Praha
MFP0901
78:06 61:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Šírlová Markéta CHA OK Chrastava CHA0653 disk |
Štveráková Eliška CHA OK Chrastava CHA0553 disk |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|